Skip to main content

O firmie

Tradycja GEBO sięga roku 1936. W tym właśnie roku przyznano nam patent na złączki zaciskowe z żeliwa ciągliwego umożliwiające łączenie rur stalowych bez spawania lub nacinania gwintu, który do dzisiaj stanowi podstawę produktową całej grupy GEBO. Po ponad 85 latach produkt ten stał się swoistym symbolem i synonimem oszczędności czasu i kosztów montażu instalacji rurowych.

Grupa GEBO

Grupa GEBO to 10 oddziałów europejskich: Niemcy, Polska (sprzedaż i produkcja), Hiszpania, Włochy, Węgry, Francja, Czechy, Estonia, Ukraina oraz Rosja. Główna siedziba znajduje się w Mettmann. Centrala odpowiedzialna jest za strategiczny kierunek działalności Grupy GEBO. Zajmuje się zarządzaniem łańcuchem dostaw, opracowywaniem nowych produktów, certyfikacją i kontrolą jakości dostawców. Jako Grupa działamy wspólnie i jesteśmy świadomi, że swój sukces zawdzięczamy w przeważającej części pracy naszych pracowników, którzy wykonują ją na terenie całej Europy z nadzwyczajnym zaangażowaniem.

Sercem całej grupy GEBO jest firma produkcyjna GEBO Technika Sp. z o.o. zlokalizowana w Markach k. Warszawy. Historia powstania zakładu produkcyjnego w Polsce sięga roku 1995 r. kiedy to zakończył się proces przeniesienia maszyn z Niemiec do Polski i zaczęliśmy oficjalnie produkować dla wszystkich córek GEBO. Obecnie zatrudniamy około 55 osób, pracując w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, po to aby zachować ciągłość dostaw naszych rodzimych produktów dla całej grupy GEBO.

Zarówno spółka GEBO Armaturen jak i polska spółka produkcyjna GEBO Technika posiadają certyfikat DIN-ISO-9001:2015.

 

Marka GEBO…

Znana w Europie od roku 1936 to symbol przewidywalności, niezawodności i zaufania. Jest to obietnica stałej jakości, dobrej usługi, szybkich dostaw i błyskawiczne rozwiązywanych problemów. Każdego dnia dążymy do tego aby nasza marka spełniała Państwa oczekiwania. Stale się rozwijamy i wprowadzamy nowe produkty, gdyż jesteśmy zobowiązani wobec Państwa do dotrzymywania złożonych obietnic.

Potrzebujesz więcej informacji o firmie bądź materiałów marketingowych (katalogów, ulotek, zdjęć produktowych, itp.)?

Napisz do nas na adres: marketing@gebo.com.pl