header
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

O firmie

Tradycja Gebo sięga roku 1936. W tym właśnie roku przyznano nam patent, który i dzisiaj stanowi podstawę produktową całej grupy Gebo: złączki zaciskowe z żeliwa ciągliwego umożliwiające łączenie rur stalowych bez spawania lub nacinania gwintu. Po ponad 70 latach produkt ten stał się swoistym symbolem i synonimem oszczędności czasu i kosztów montażu instalacji rurowych.

Grupa Gebo

Grupa Gebo to 7 oddziałów europejskich: Niemcy, Polska (sprzedaż i produkcja), Hiszpania, Włochy, Węgry, Francja, Czechy oraz Rosja. Główna siedziba znajduje się w Schwelm. Centrala odpowiedzialna jest za strategiczny kierunek działalności całej Grupy Gebo. Zajmuje się zarządzaniem łańcuchem dostaw, opracowywaniem nowych produktów, certyfikacją i kontrolą jakości dostawców. Jako Grupa działamy wspólnie i jesteśmy świadomi, że swój sukces zawdzięczamy w przeważającej części pracy swych pracowników, którzy wykonują ją na terenie całej Europy z nadzwyczajnym zaangażowaniem.

Sercem całej grupy Gebo jest firma produkcyjna: Gebo Technika Sp. z o.o. zlokalizowana w Markach k. Warszawy. Historia powstania zakładu produkcyjnego w Polsce sięga roku 1995 r. W tym właśnie roku zakończył się proces przeniesienia maszyn z Niemiec do Polski i zaczęliśmy oficjalnie produkować dla wszystkich córek Gebo. Obecnie zatrudniamy około 45 osób, pracując w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, po to aby zachować ciągłość dostaw naszych rodzimych produktów dla całej grupy Gebo.

Zarówno spółka Gebo Armaturen jak i polska spółka produkcyjna posiadają certyfikat DIN-ISO-9001:2015.

Marka Gebo znana w Europie od roku 1936 to symbol przewidywalności, niezawodności i zaufania. Jest to obietnica stałej jakości i dobrej usługi. Marka Gebo oznacza doskonałą jakość, serwis, niezawodność dostaw i błyskawiczne rozwiązywanie problemów. Każdego dnia dążymy do tego aby nasza marka spełniała Państwa oczekiwania oraz rozwijała się wraz z ich wymaganiami. Stale doskonalimy naszą markę, gdyż jesteśmy zobowiązani wobec Państwa do dotrzymywania złożonych obietnic.

Marka Gebo jest dziś symbolem dla całej palety produktów Gebo, a nasze produkty stały się synonimem dla oszczędzających czas i kosztów napraw w zakresie instalacji. Aby nie zawieść państwa oczekiwań oraz okazanego zaufania nadal pracujemy nad ulepszaniem tego co jest już dobre i będziemy to robić również w przyszłości.

Jak czujemy, myślimy i motywacje, które nami kierują są opisane szczegółowo w Filozofia firmy , naszej firmowej filozofii. Warto on tym przeczytać!

Z przyjemnością wyślemy Wam kopię. 

Napiszcie do Nas na adres: marketing@gebo.com.pl

Szukaj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Aktualności
Masz Pytania?

Kliknij tutaj aby wybrać osobę do kontaktu:

Tel.:+48 607 627 000