header
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Gebo Technika International Sp. z o.o.
Adres:
Gebo Technika International Sp. z o.o.
Okólna 45 05-270 Marki k. Warszawy
Dane Spółki:
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIV Wydz. Gosp.
KRS : 0000329416, Kap. zakładowy 2 091 300,00 zł
NIP : 524-267-95-12 Regon: 141855666
Dział Obsługi Klienta:
Godziny pracy: 8.00 – 16.00 (poniedziałek – piątek)
Fax.: 22 511 20 90
Formularz kontaktowy

    * Tak, zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i wyrażam zgodę, aby przekazane przeze mnie dane były gromadzone i przechowywane w formie elektronicznej. Moje dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przetwarzania przez Gebo danych osobowych i odpowiedzi na moje zapytania.


    Pola obowiązkowe są oznaczone gwiazdką (*).

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Dział Finansowy
    Andrzej Bulzacki
    Dyrektor Generalny Prezes Zarządu
    E-Mail: andrzej.bulzacki@gebo.com.pl
    Honorata Figurska
    Dyrektor Finansowa
    E-Mail: honorata.figurska@gebo.com.pl
    Dział Handlowy
    Beata Korduszewska
    Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu / Członek Zarządu
    E-Mail: beata.korduszewska@gebo.com.pl
    Adam Nykiel
    Kierownik Zarządzający – Region Zachód
    E-Mail: adam.nykiel@gebo.com.pl
    Artur Chomczyk
    Kierownik Zarządzający – Region Wschód
    E-Mail: artur.chomczyk@gebo.com.pl
    Sławomir Kijek
    Kierownik ds. Klientów Kluczowych
    E-Mail: slawomir.kijek@gebo.com.pl
    Dział Sprzedaży
    Daria Gutowska
    Kierownik Działu Obsługi Klienta
    E-Mail: daria.gutowska@gebo.com.pl
    Agnieszka Orłowska
    Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
    E-Mail: agnieszka.orlowska@gebo.com.pl
    Dział Logistyki
    Joanna Zdun
    Strategic Buyer
    E-Mail: joanna.zdun@gebo.com.pl
    Mariusz Sadlik
    Specjalista ds. logistyki
    E-Mail: mariusz.sadlik@gebo.com.pl
    Dział Exportu
    Jerzy Pociej
    Export Manager
    M./Viber: +48 884 200 792
    E-Mail: export@gebo.com.pl
    Dział Marketingu
    Michał Kotowski
    Marketing Manager
    E-Mail: michal.kotowski@gebo.com.pl
    Magazyn
    Piotr Król
    Kierownik Magazynu
    E-Mail: magazyn@gebo.com.pl
    Mariusz Kryszczuk
    Zastępca Kierownika Magazynu
    E-Mail: magazyn@gebo.com.pl
    Mirosław Sobolewski
    Magazyn/Pakowanie
    E-Mail: magazyn@gebo.com.pl
    Marcin Dąbkowski
    Magazyn/Pakowanie
    E-Mail: magazyn@gebo.com.pl
    Dział Techniczny
    Arkadiusz Ozimek
    Kierownik Działu Jakości
    E-Mail: arkadiusz.ozimek@gebo.com.pl
    Dział Produkcji
    Grzegorz Janiak
    Dyrektor d/s Produkcji Gebo Technika Sp. z o.o.
    E-Mail: grzegorz.janiak@gebo.com.pl
    Agnieszka Drążkowska
    Kierownik Działu Planowania i Sterowania Produkcją
    E-Mail: agnieszka.was@gebo.com.pl
    Rafał Kiełbowicz
    Kierownik magazynu i logistyki
    E-Mail: rafal.kielbowicz@gebo.com.pl
    Księgowość / Kadry
    Agnieszka Brzuzy
    Samodzielna Księgowa
    E-Mail: agnieszka.brzuzy@gebo.com.pl
    Magdalena Lichańska
    Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac
    E-Mail: magdalena.lichanska@gebo.com.pl
    Szukaj
    Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Aktualności
    Masz Pytania?

    Kliknij tutaj aby wybrać osobę do kontaktu:

    Tel.:+48 607 627 000