Kontakt - Skontaktuj się z Nami! Służymy poradą i fachowym doradztwem

Gebo Technika International Sp. z o.o.

Tel:. 22 511 20 95/96

office@gebo.com.pl

sales@gebo.com.pl


Adres:

Gebo Technika International Sp. z o.o.

Okólna 45 05-270 Marki k. Warszawy


Dane Spółki:

Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIV Wydz. Gosp.

KRS : 0000329416, Kap. zakładowy 2 091 300,00 zł

NIP : 524-267-95-12 Regon: 141855666


Dział Obsługi Klienta:

Godziny pracy: 8.00 – 16.00 (poniedziałek – piątek)


tel. 22 511 20 95/96

tel. 607 627 000

fax. 22 511 20 90

e-mail:
sales@gebo.com.pl / sprzedaz@gebo.com.pl

Formularz kontaktowy:

* Tak, zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i wyrażam zgodę, aby przekazane przeze mnie dane były gromadzone i przechowywane w formie elektronicznej. Moje dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przetwarzania przez Gebo danych osobowych i odpowiedzi na moje zapytania.


Pola obowiązkowe są oznaczone gwiazdką (*).

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Dział Finansowy

Andrzej Bulzacki

Tel.: +48 22 511 20 87
Email: andrzej.bulzacki@gebo.com.pl

Dyrektor Generalny Prezes Zarządu

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

Honorata Figurska

Tel.: +48 22 511 20 77
Email: honorata.figurska@gebo.com.pl

Dyrektor Finansowy

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:


Dział Handlowy

Beata Korduszewska

Tel.: +48 22 511 20 75
Kom.: +48 603 131 658
Email: beata.korduszewska@gebo.com.pl

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu / Członek Zarządu

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

Adam Nykiel

Tel.: +48 605 404 601
Email: adam.nykiel@gebo.com.pl

Kierownik Zarządzający – Region Zachód

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

Artur Chomczyk

Tel.: +48 601 586 200
Email: artur.chomczyk@gebo.com.pl

Kierownik Zarządzający – Region Wschód

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

Sławomir Kijek

Tel: +48 601 216 881
Email: slawomir.kijek@gebo.com.pl

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:


Dział Sprzedaży

Daria Gutowska

Tel.: +48 22 511 20 96
Email: daria.gutowska@gebo.com.pl

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

 

Agnieszka Orłowska

Tel.: +48 22 511 20 96
Kom.: +48 607 627 001
Email: agnieszka.orlowska@gebo.com.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

 


Joanna Zdun

Tel.: +48 22 511 20 90
Kom.: +48 601 583 900
Email: joanna.zdun@gebo.com.pl

Export Manager

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:


Dział Marketingu

Edyta Przyrowska

Tel.: +48 22 511 20 89
Email: edyta.przyrowska@gebo.com.pl

Kierownik Marketingu

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:


Magazyn GTI

Jolanta Gicewicz

Tel: +48 22 511 20 97
Email: magazyn@gebo.com.pl

Kierownik Magazynu

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:


Dział Logistyki

Mariusz Sadlik

Tel.: +48 22 511 20 73
Email: mariusz.sadlik@gebo.com.pl

Specjalista ds. logistyki

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:


Dział Produkcji

Grzegorz Janiak

Tel.: +48 22 511 20 79
Email: grzegorz.janiak@gebo.com.pl

Dyrektor d/s Produkcji Gebo Technika Sp. z o.o.

Cyfrowa wizytówka osoby kontaktowej:

Szukaj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Aktualności

Poznaj naszą NOWOŚĆ: System złączek ze stali nierdzewnej Gebo g316!

Masz Pytania?

Kliknij tutaj aby wybrać osobę do kontaktu:

Tel.: + 48 607 627 000